O Firmie

Nasze motto:

„Nie ma idealnych ludzi,
ale są idealne zespoły.
Pomagamy takie budować”.

Hanna Wawrzyniak

Co nas wyróżnia? Metodologia…
To co wyróżnia nas spośród licznych firm doradztwa zawodowego i personalnego to podejście SYSTEMOWE traktujące zarówno człowieka jak i całą organizację jako zespół współpracujących ze sobą części tworzących SYSTEM. My również patrzymy i działamy systemowo. Oznacza to, że organizację i tworzące ją zespoły analizujemy całościowo, wręcz holistycznie przez pryzmat kompetencji oraz potrzeb i motywacji wszystkich jej członków.


SDS jest jedyną na rynku metodą diagnozującą jednocześnie: nie tylko predyspozycje i kompetencje zawodowe, ale przede wszystkim POTRZEBY. To one w znaczący sposób determinują nasze motywacje i działania zawodowe: zarówno pojedynczych jednostek jak całych zespołów, firm, organizacji. Badanie potrzeb i odpowiadających im kompetencji zawodowych całych zespołów i systemów organizacyjnych to obszar, który czyni nasze podejście wyjątkowym, nie stosowanym w żadnej innej firmie doradczej. Stosowane przez nas w modelu SDS narzędzia łączy ponad 40-to letnie doświadczenie i historia metodologiczna oraz nowoczesność w postaci łatwej i atrakcyjnej w zastosowaniu platformy internetowej.

Nasz zespół:

Instytut Monitorowania Talentów to również precyzyjnie dobrany metodą Self Development System -zespół psychologów, doradców, trenerów i praktyków zarządzania i biznesu. Jesteśmy świadomi, iż sukces naszego i każdego innego zespołu tkwi w jego potencjale ludzkim: w idealnym dopasowaniu i zastosowaniu naszych kompetencji, wiedzy oraz doświadczenia.
Jesteśmy ponadto przekonani, że zarówno sukces i porażka każdego zespołu i organizacji uzależnione są od posiadanych przez nie potrzeb, predyspozycji i talentów zawodowych. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do konstruowania optymalnych zespołów.